Встановлення газового обладнання на автомобіль

Встановлення газового обладнання на автомобіль

Встановлення ГБО на автомобіль полягає в використанні сучасних і якісних комплектуючих від таких брендів як: ZENIT, STAG, VALTEK, HANA, LOVATO, TOMASETTO, KME, BRC. Тісна співпраця з виробниками даного обладнання дозволяє запропонувати доступні ціни на монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування газового обладнання на авто, широкий асортимент витратних матеріалів і запчастин.

Встановлення новітнього ГБО на автомобіль проводиться використовуючи безпечну технологію, усі роботи відбуваються швидко та дозволяє у короткі терміни переобладнати автомобіль для поїздок на газі – екологічному та більш економічному паливі.

Усі роботи по встановленн газобалонного обладнання виконуються кваліфікованими фахівцями, на усе нове обладнання поширюється, як і гарантія виробника, так і наша.  Усі виконані роботи по переобладнанню авто виконуються з дотриманням вимог щодо безпечності та якості робіт. Після установки газобалонного обладнання власники авто можуть скористатися гарантією, замовити додаткові роботи з ремонту та обслуговування газового обладнання для безпечної і комфортної експлуатації авто.

Переваги установки ГБО

Сучасне устаткування не завдає абсолютно ніякої шкоди двигуну автомобіля. Газобалонне обладнання дозволяє власнику транспортного засобу витрачати менше коштів на паливо. Установка газобалонного обладнання на автомобіль дозволяє домогтися екологічності – тобто, кількість викидів в атмосферу від роботи двигуна на природному газі або пропан-бутану зводиться до мінімуму. У вихлопних газах газового палива зовсім відсутні шкідливі сполуки свинцю, в два рази знижена токсичність окису вуглецю , двоокису азоту, вуглеводнів.

Рішення встановити газове обладнання на автомобіль – це можливість знизити витрати на ремонт і обслуговування паливної системи. Наші фахівці готові розповісти про переваги переобладнання автомобіля, орієнтуючись на конкретні характеристики вашого авто. Важлива перевага нашої компанії полягає в гнучкій ціновій політиці і відмінній якості послуг, що надаються. Встановлюється газове обладнання, як на вітчизняні, так і на імпортні автомобілі.

Мережа газових заправних станцій по Україні безперервно розширюються, з’являється все більше сучасне і надійне обладнання для переобладнання автомобіля на газ, що відповідає всім вимогам роботи сучасного автомобіля.

Газобалонне обладнання автомобілів

Установка газу на автомобіль в нашій компанії проводиться після вибору конкретної марки газобалонного обладнання, узгодження всіх термінів монтажу і вартості робіт. Замовнику надається можливість вибору конкретної марки ГБО на основі технічних параметрів автомобіля та консультацій наших фахівців. Після вибору газового обладнання узгоджується поетапність і терміни робіт. Як правило, переобладнання займає небагато часу, при цьому гарантує безпеку подальшої експлуатації автомобіля.

Проведений монтаж ГБО відбувається з дотриманням усіх вимог безпеки, на всі роботи надається гарантія, як від нас, так і від виробника. Протягом гарантійного терміну ви можете звернутися за ремонтом та обслуговуванням газового обладнання, а коли термін гарантії закінчиться, ви можете замовити будь-які ремонтні роботи та роботи по обслуговуванню на платній основі незалежно від причини поломки, характеристик автомобіля і інших параметрів.

Тісна співпраця з виробниками газобалонного обладнання дозволяє нам в короткі терміни проводити ремонт, а налагоджена схема поставок обладнання та витратних матеріалів дозволяє нам запропонувати вигідні умови його обслуговування кваліфікованими фахівцями. Наша компанія має багаторічний досвід роботи в сфері встановлення, обслуговування та ремонту газобалонного обладнання. Використання безпечних технологій, сучасного обладнання для монтажу на авто дозволяє нам гарантувати якість і безпеку робіт по монтажу сучасного ГБО.

Після установки газового обладнання на автомобіль ви зможете оцінити переваги використання екологічного та сучасного обладнання, знизити витрати на ремонт і обслуговування паливної системи, а також оцінити переваги використання екологічного виду палива. При використанні газового обладнання ви зможете домогтися економії за рахунок вартості природного газу або пропан-бутану для заправки вашого автомобіля. Наші фахівці будуть раді відповісти на ваші запитання і запропонувати індивідуальні рішення для вашого автомобіля.