Компанія

Компанія "Газовик" вже понад 15 років успішно працює на ринку ГБО. Ми спеціалізуємося з постачання та установки газового обладнання на імпортні та вітчизняні автомобілі, переобладнуючи автотранспорт на газоподібні види палива. Компанія "Газовик" відома у Львові і по всій Україні, як один з лідерів в секторі автомобільного ГБО.

Наша компанія здійснює широкий спектр послуг в сфері автогазу, надає послуги з якісного встановлення й сервісного обслуговування ГБО. Компанія "Газовик" допоможе будь-якому автомобілю стати по-справжньому економічним і екологічно чистим та знайти всі переваги, які дає автогаз.

Газобалонне обладнання дозволить Вам замінити звичний бензин на газове пальне, що не тільки заощадить ваші кошти, але й забезпечить автомобілю довге життя.

Компанія "Газовик" пропонує професійне встановлення ГБО на будь-який автомобіль з бензиновим двигуном.

Напрямки нашої діяльності:

- Монтаж і обслуговування сучасних систем ГБО;

- Оптова та роздрібна торгівля повним асортиментом ГБО;

- Навчання спеціалістів по встановленню ГБО.

Успіх нашої компанії в першу чергу пов’язаний з суворим контролем якості кожного окремого компонента, що використовуються при проектуванні, виробництві продукції, контролем за дотриманням технології виробництва, при продажі та сервісному обслуговуванні. Якість –  це головна особливість представленої продукції; наші постачальники – бренди зі світовим ім'ям: Lovato, Stag, Zenit, Tomasetto, ВRC, Agis, Digitronic.