Інформація про ГБО

З урахуванням постійного зростання цін на бензин, їздити на цьому виді пального – недешеве задоволення.
Автомобільне газобалонне обладнання (ГБО) – це перспективна альтернатива бензинової паливної системи, яка дозволить Вам істотно знизити свої витрати на утримання авто.
Основна та найвагоміша перевага газового обладнання – це суттєва економія коштів на пальному.

Зверніть увагу також і на інші переваги установки ГБО:
- октанове число пропан-бутанової суміші становить понад 102 од. (відповідно при роботі автомобіля на газі унеможливлює ризик детонації в двигуні);
- циліндро-поршнева група двигуна служить більше (газ не змиває масло зі стінок циліндрів та краще змішується з повітрям, що сприяє більш рівномірному згорянню);
- збільшення міжремонтного періоду роботи двигуна в 1,5 рази;
- збільшення терміну служби моторного масла в 1,5-2 рази;
- зниження рівня шуму роботи двигуна на 3-8 дБ (мінімум в два рази);
- збільшення терміну служби свічок запалювання до 40%;
- зниження токсичності вихлопних газів.

Компанія «Газовик» встановлює газове обладнання таких відомих компаній, як Lovato, Stag, Zenit, Tomasetto, ВRC, Agis, Digitronic, здійснює ремонт газобалонного обладнання.

- При установці газового обладнання, автомобіль можна експлуатувати як на бензині, так і на газі. Перемикання з газу на бензин та навпаки відбувається з салону автомобіля, перемикачем - з індикацією рівня палива в балоні.
- Пробіг на одній заправці газом та бензином завдяки встановленому ГБО суттєво збільшується. (Ця перевага особливо корисна водіям, які здійснюють поїздки за кордон та на далекі відстані.)

Компанія «Газовик» встановлює та реалізує різні типи газобалонного обладнання. Наші працівники фахово проконсультують Вас щодо вибору та встановлення ГБО, а також проконтролюють якість та зручність його використання після установки.

Телефонуйте нашому менеджеру.

Схеми роботи ГБО