Обладнання

Компанія «Газовик», на сьогоднішній день, є представником та офіційним дилером італійської компанії LOVATO на українському ринку автомобільного газового обладнання, що підтверджується сертифікатом.

Компанія «Газовик» встановлює газове обладнання таких фірм, як Lovato, Stag, Zenit, Tomasetto, ВRC, Agis, Digitronic. Фахово здійснює ремонт газобалонного обладнання.

Встановлення ГБО може здійснюватися практично на будь-яке авто з бензиновим двигуном (карбюраторні автомобілі та авто з інжекторним двигуном).
Установка газобалонного обладнання на авто проводиться додатково до паливної системи живленнябензинового двигуна.
При встановленні відбувається ретельна перевірка кожної деталі на кожному етапі інсталяції.

Що змінюється в конструкції автомобіля при установці газобалонного обладнання (ГБО)?

Майже нічого. В розрив паливної магістралі встановлюється електромагнітний клапан для відключення подачі бензину. Решта штатних вузлів та деталей – змінам не піддаються, газова апаратура є доповненням, яке можна в будь-який момент зняти.

Гарантія на встановлене обладнання  становить 2 роки або 50 000 км.

Якщо установка ГБО здається Вам занадто дорогою, спробуйте просто все підрахувати. Ціна на бензин на даний момент перевищує ціну на газ приблизно вдвічі, додайте сюди щомісячний пробіг вашого автомобіля і таким простим способом Ви з легкістю можете вирахувати, як швидко окупитися для вас покупка та установка ГБО – приблизно через 25-30 тис. км.
Установка газобалонного устаткування істотно знизить ваші подальші витрати на паливо, до того ж сучасні системи (ГБО 4, ГБО 5) влаштовані таким чином, що максимальна потужність не зменшується, при цьому істотно підвищується екологічність автомобіля.

На даний момент компанія «Газовик» –  є одним з лідерів у сфері продажів і установки ГБО на авто в Україні. Користуючись нашими послугами Ви отримуєте якість і безпеку, що підтверджується багаторічним досвідом роботи компанії. 

Компанія Газовик встановлює тільки сертифіковане обладнання провідних європейських марок

Власний склад та менеджери гарантують наявнісь розхідних матеріалів при потребі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA